Kontakty

Buďte s námi v kontaktu

Vítejte na kontaktní stránce společnosti Crunchy - průkopníka využívání hmyzu jako potraviny! Jsme hrdí na to, že jsme vytvořili první profesionální tým, který se vášnivě zabývá zkoumáním a připravováním pokrmů s využitím hmyzu. Jsme přesvědčeni, že tato inovativní cesta nabízí mnoho výhod nejen pro naše zákazníky, ale i pro životní prostředí. Pokud máte jakékoliv dotazy, zájem o spolupráci nebo nám chcete sdělit své názory či připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme otevření novým příležitostem a rádi s vámi sdílíme naše znalosti a zkušenosti. Vaše spokojenost a důvěra jsou pro nás prioritou.

  info@crunchy.cz

  +420 734 602 260

Crunchy s.r.o.
Nové sady 988/2, 602 00 Brno - střed

Napište nám

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Prodávej Crunchy worms

Chcete ve svém obchodě rozšířit sortiment o netradiční komoditu? Chcete ve svém obchodě, restauraci, nebo e-shopu prodávat pražené červíky Crunchy? Kontaktujte nás!

Firemní akce | Teambuildingy

Chcete ozvláštnit firemní večírek nebo společenskou akci? Pro vaše klienty zorganizujeme ochutnávku kdekoliv po republice a zajistíme i odborný výklad o entomofagii.

Festivaly a jarmarky

Pořádáte festival nebo jarmark a přáli byste si tam mít náš hmyzí stánek? Kontaktujte nás! Jezdíme po celé České republice i Slovensku.

 

Pod vaší značkou

Líbí se vám filozofie entomofagie? Chcete mít svou vlastní značku pražených červíků? My je pro vás vyrobíme, obrandujeme i zabalíme!

Zpět do obchodu