Spolupráce

Přednášky s ochutnávkou

Máte zájem o netradiční přednášku? Přijedeme, seznámíme vás s tím, kde ve světě se konzumuje hmyz, jaké druhy se konzumují, proč se o hmyzu mluví jako o potravině budoucnosti a na závěr ochutnáte několik druhů hmyzu. Entomofágie, konzumace hmyzu jako potraviny, je fascinující téma spojující tradiční kulinářské dovednosti s udržitelným přístupem k potravinám. Prozkoumejte s námi svět chutí, výživy a inovací při přednášce o entomofágii s unikátní ochutnávkou různých druhů hmyzu.

Firemní akce
a teambuilgingy

Chcete ozvláštnit firemní večírek nebo společenskou akci? Pro vaše klienty zorganizujeme ochutnávku kdekoliv po republice a zajistíme i odborný výklad o entomofagii.

Festivaly
a jarmarky

Pořádáte festival nebo jarmark a přáli byste si tam mít náš hmyzí stánek? Kontaktujte nás! Jezdíme po celé České republice i Slovensku.

Prodávejte Crunchy
ve svém obchodě

Chcete ve svém obchodě rozšířit sortiment o netradiční komoditu? Chcete ve svém obchodě, restauraci, nebo e-shopu prodávat pražené červíky Crunchy? Kontaktujte nás!

Pod vaší značkou

Líbí se vám filozofie entomofagie? Chcete mít svou vlastní značku pražených červíků? My je pro vás vyrobíme, obrandujeme i zabalíme!

Milan Václavík

Obchodní zástupce

Napište nám

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu