Crunchy Mléčná čokoláda s červíky 85 g

 

Ručně vyráběná mléčná čokoláda z kakaových bobů se sušenými červíky Crunchy, je spojení kvality a zážitku. Solení červíci v každém kousku čokolády příjemně zakřupou a sůl podtrhne a zvýrazní její chuť. Kvalita na prvním místě. Čokoláda je vyrobená ručně ve spolupráci s čokoládovnou Janek. Plnou chuť kakaových bobů podtrhne slaná příchuť červíků. 

Můžeme doručit do:
18.4.2024
Skladem
Kód: 72
129 Kč 115,18 Kč bez DPH
Kategorie: Všechny produkty
Hmotnost: 0.085 kg
ZEMĚ PŮVODU: Česká republika
DOBA TRVANLIVOSTI: 12 měsíců od data výroby
ALERGENY: chitin, mléko, sója, může obsahovat stopové množství lepku
DISTRIBUTOR: Crunchy s.r.o.
UPOZORNĚNÍ: chitin, mléko, může obsahovat stopové množství lepku.
SLOŽENÍ: Kakaová hmota (34 %), potemník moučný ( tenebrio molitor), kakaové máslo, sušené mléko, cukr, emulátor: sojový lecitin, aroma: přírodní vanilka.
SKLADOVÁNÍ: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě a nevystavujte slunečnímu záření
NUTRIČNÍ HODNOTY: Energie: 2395 kJ / 575 kcal Tuky: 38 g - z toho nasycené mastné kyseliny 4,7 g, Bílkoviny 7,9 g Sacharidy 49 g - z toho cukry 48 g, Sůl 4 g

VAROVÁNÍ: BUDETE SE OLIZOVAT

 

Sice čokoláda vypadá, že ležela ve špajzu déle než bylo v plánu, ale opak je pravdou. Nevydrží v něm ani chvíli, protože kombinace kvalitní čokolády a solených sušených červíků je chuťové nebe a jak se jednou zakousnete, nemůžete přestat a čokoláda zmizne co by křup.

 

KVALITA NA PRVNÍM MÍSTĚ

 

Jde nám hodně věcí. Třeba vyrábět výborné červíky. Čokoládovně Janek, jde zase vyrábět skvělou čokoládu. Spojili jsme tedy síly a výsledek je famózní. Žádná laciná čokoláda, žádné náhražky, ale kvalita a chuť v každém soustu. Protože když už něco dělat, tak pořádně. 

Zpět do obchodu