Crunchy Worms s příchutí SATAN SHIT 20 g

Limitovaná edice červíků Satan Shit vás opravdu rozpálí. Upozorňujeme, že nejsou pro každého. Po jednom červíkovi budete mít pocit, že vám v puse startuje raketoplán. 300 000 SHU odpovídá pálivosti papriček habanero.

Můžeme doručit do:
5.10.2023
Skladem
Kód: 87
180 Kč 156,52 Kč bez DPH
Kategorie: Červíci
Hmotnost: 0.02 kg
ZEMĚ PŮVODU: Česká republika
DOBA TRVANLIVOSTI: 12 měsíců od data výroby
VÝROBCE: Crunchy s.r.o.
SLOŽENÍ: Potemník moučný (tenebrio molitor) (97%), sůl (1%), směs sušené zeleniny (karotka, petrželová nať, pastrňák, cibule, celer) extrakt capsaicinu9,5 milionů (0,2%), kukuřičná krupice, cukr, glutaman sodný,riboflavin (barvivo)
ALERGENY: Chitin, celer. Může obsahovat stopy lepku. U osob alergických na mořské plody a prachové roztoče může vyvolat alergickou reakci
VAROVÁNÍ: Zákaz podávání dětem, těhotným ženám či lidem se srdečními problémy. V případě nabídnutí Satan Shit červíků druhé osobě je nutné ji předem informovat o vlastnostech tohoto produktu.
SKLADOVÁNÍ: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě a nevystavujte slunečnímu záření
NUTRIČNÍ HODNOTY: Energie: 2056 kJ / 491 kcal Tuky: 22,9 g - z toho nasycené mastné kyseliny 4,7 g, Bílkoviny 52 g Sacharidy 6,9 g - z toho cukry 0 g, Sůl 5 g

JAK JE JÍST

 

Doporučujeme ochutnávat opatrně a nesypat si je hned ze sáčku do pusy. Je to jízda, na kterou jen tak nezapomenete. Tato příchuť není pro slabé povahy, sraby a lidi, kteří si pochutnávají na sójovém latté. Pálivost ucítíte i 10 minut po konzumaci a další den na toaletě.

 

ODKUD ČERVÍCI POCHÁZÍ

 

Satan Shit červíci pochází ze samotného nitra satanovy toalety. Pokud chcete zjistit, jak vypadá očistec, tak pojďte do toho. Ještě jednou vás ale varujeme, je to jízda!

 

Varování

 

Zákaz podávání dětem, těhotným ženám či lidem se srdečními problémy.

V případě nabídnutí Satan Shit červíků druhé osobě je nutné ji předem informovat o vlastnostech tohoto produktu.

Zpět do obchodu