Crunchy Worms s příchutí EXTRA SÝR 20 g

Pražení červíci připravení rovnou k jídlu! Milujete chuť sýra? Zbožňujete popcorn v kině? Tak přesně tahle příchuť je pro vás! Otevřete pytlík a křoupete stejně jako oříšky, brambůrky nebo popcorn. Extra sýrová příchuť s výraznou chutí je náš největší favorit. Je pro toho, kdo si rád olizuje prsty, pro toho, kdo upřednostňuje silné intenzivní chutě, a taky pro toho, kdo se nebojí dát červíka do pusy, aby zjistil, jak skvělý snack to je.

Můžeme doručit do:
18.4.2024
Skladem
Kód: 45
125 Kč 111,61 Kč bez DPH
Kategorie: Červíci
Hmotnost: 0.02 kg
ZEMĚ PŮVODU: Česká Republika
DOBA TRVANLIVOSTI: 12 měsíců od data výroby
ALERGENY: Citin, mléko, může obsahovat stopy lepku
VÝROBCE: Crunchy s.r.o.
SLOŽENÍ: Larvy potemníka moučného (Tenebrio molitor) (97,5%), sůl (1%), sušený sýr (1%) glukozový sirup, aroma, látky zvýrazňující chuť a vůni E 621, E 635,, extrakty koření, kvasniční extrakt, barvivo (rybofavin)
SKLADOVÁNÍ: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě a nevystavujte slunečnímu záření
NUTRIČNÍ HODNOTY: Energie: 2001 kJ / 479 kcal Tuky: 25 g - z toho nasycené mastné kyseliny 4,7 g, Bílkoviny 52 g Sacharidy 6,9 g - z toho cukry 0 g, Sůl 4 g
UPOZORNĚNÍ: Může vyvolat alergickou reakci u lidí alergických na mořské plody, korýše a prachové roztoče.

POPCORN TROCHU JINAK

Extra sýrové červíky rozbalte u filmu s kámošama. 

 

JAK JE JÍST

Můžete je nasypat do misky a zobat jen tak k filmu, u hraní karet na chatě, pobavit s nimi na párty nebo je využít k dalším kulinářským experimentům. Třeba přidat do salátu. Nebo zapracovat do těsta na chleba. Fantazii se meze nekladou. Červíci jsou upražení a nachystaní rovnou k jídlu, ale dá se s nimi i dál vařit.

 

ODKUD ČERVÍCI POCHÁZÍ

Hmyz je z českého certifikovaného chovu a je určený ke gastronomickým účelům. To znamená, že s hlínou se nikdy nesetkal a venku se nesbírá. Chová se, suší a dochucuje za dodržení přísných hygienických podmínek.

Zpět do obchodu