Crunchy Worms s příchutí EXTRA SÝR 20 g

Pražení červíci připravení rovnou k jídlu! Milujete chuť sýra? Zbožňujete popcorn v kině? Tak přesně tahle příchuť je pro vás! Otevřete pytlík a křoupete stejně jako oříšky, brambůrky nebo popcorn. Extra sýrová příchuť s výraznou chutí je náš největší favorit. Je pro toho, kdo si rád olizuje prsty, pro toho, kdo upřednostňuje silné intenzivní chutě, a taky pro toho, kdo se nebojí dát červíka do pusy, aby zjistil, jak skvělý snack to je.

Můžeme doručit do:
25.7.2024
Skladem
Kód: 45
99 Kč 88,39 Kč bez DPH
Kategorie: Červíci
Hmotnost: 0.02 kg
ZEMĚ PŮVODU: Česká Republika
DOBA TRVANLIVOSTI: 12 měsíců od data výroby
ALERGENY: Citin, mléko, může obsahovat stopy lepku
VÝROBCE: Crunchy s.r.o.
SLOŽENÍ: Larvy potemníka moučného (Tenebrio molitor) (97,5%), sůl (1%), sušený sýr (1%) glukozový sirup, aroma, látky zvýrazňující chuť a vůni E 621, E 635,, extrakty koření, kvasniční extrakt, barvivo (rybofavin)
SKLADOVÁNÍ: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě a nevystavujte slunečnímu záření
NUTRIČNÍ HODNOTY: Energie: 2001 kJ / 479 kcal Tuky: 25 g - z toho nasycené mastné kyseliny 4,7 g, Bílkoviny 52 g Sacharidy 6,9 g - z toho cukry 0 g, Sůl 4 g
UPOZORNĚNÍ: Může vyvolat alergickou reakci u lidí alergických na mořské plody, korýše a prachové roztoče.

POPCORN TROCHU JINAK

Extra sýrové červíky rozbalte u filmu s kámošama. 

 

JAK JE JÍST

Můžete je nasypat do misky a zobat jen tak k filmu, u hraní karet na chatě, pobavit s nimi na párty nebo je využít k dalším kulinářským experimentům. Třeba přidat do salátu. Nebo zapracovat do těsta na chleba. Fantazii se meze nekladou. Červíci jsou upražení a nachystaní rovnou k jídlu, ale dá se s nimi i dál vařit.

 

ODKUD ČERVÍCI POCHÁZÍ

Hmyz je z českého certifikovaného chovu a je určený ke gastronomickým účelům. To znamená, že s hlínou se nikdy nesetkal a venku se nesbírá. Chová se, suší a dochucuje za dodržení přísných hygienických podmínek.

Produkty

extra nálož sýra

chutná jako sýrový popcorn

pro milovníky sýra

Zaměřujeme se na budoucnost!

Hmyz je často označován jako potravina budoucnosti z několika klíčových důvodů, které souvisejí s udržitelností, výživovou hodnotou a ekologickými přínosy.

Udržitelnost

Produkce hmyzu vyžaduje výrazně méně zdrojů ve srovnání s tradičními hospodářskými zvířaty. Hmyz potřebuje méně krmiva, vody a prostoru a má nižší emise skleníkových plynů. Například produkce kilogramu hmyzích bílkovin vyžaduje jen zlomek vody a krmiva potřebného pro produkci kilogramu hovězího masa.

Vysoká výživová hodnota

Hmyz je bohatý na vysoce kvalitní bílkoviny, esenciální aminokyseliny, zdravé tuky, vitamíny jako B12 a minerály jako železo a zinek. Díky tomu může hmyz přispět k bohatší a vyváženější stravě. V neposlední řadě hmyz obsahuje vlákninu, prospěšnou pro naše střeva. U cvrčků je obsah bílkovin až 60 % z obsahu těla. U červíků se obsah bílkovin pohybuje okolo 50 %.

Rychlý růst a efektivní konverze krmiva

Hmyz má vysokou míru růstu a účinně konvertuje krmivo na tělesnou hmotu. Například cvrčci potřebují jen asi 1,7 kg krmiva na výrobu 1 kg hmyzích bílkovin, zatímco skot může potřebovat až 8 kg krmiva na výrobu stejného množství hovězích bílkovin.

Obal
Červíci a cvrčci

Červíci a cvrčci

Chrupavé pochutiny z hmyzu, které jsou vhodné jako zdravá svačina kdykoliv během dne, při výletu do hor, na kolo, nebo všude, kde chceš rychle doplnit energii. Navíc je s nimi legrace, takže se hodí na párty a oslavy, kde máš o zábavu na hodinu postaráno.

Proteinové tyčinky

Proteinové tyčinky

Vyrobené z hmyzích bílkovin, ideální jako zdravý snack nebo doplněk stravy po fyzické aktivitě. Tyčinky Crunchy jsou bez stabilizátorů, barviv, éček a namísto cukru je v nich čekankový sirup.

Proteinové chipsy

Proteinové chipsy

Hrachové chipsy Crunchy s hmyzí moučkou jsou inovativním produktem, který spojuje výhody rostlinných a živočišných zdrojů bílkovin v chutné a křupavé formě. Jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají zdravý, výživný snack.

Hmyzí moučka

Hmyzí moučka

Použitelná pro pečení a vaření, přidává pokrmům extra bílkoviny a nutriční hodnoty.

Zpět do obchodu