Nová Cartoon limited edition od Crunchy worms je tady!

Představujeme další limitovanou sérii Crunchy Worms červíků.

 

Vítejte v říši sýrových hrdinů s naší novou limitovanou Crunchy edicí - Cartoon Parmazán! Každý červík přináší jedinečnou příchuť parmazánu a obaly zdobí hned čtyři hlavní hrdinové: Parmazán King, Parmazán Boss, Parmazán Superhero a Parmazánový Crunch-Man. Vyberte si svého oblíbeného sýrového hrdinu a užijte si nekonečnou zábavu s těmito chutnými červíky plnými parmazánového dobrodružství. Omezená dostupnost, tak neváhejte a pozvěte své smysly na nezapomenutelnou sýrovou jízdu s Cartoon Parmazán edicí červíků!

 

Parmazán Boss

 

Poznejte neohroženého mafiána z podsvětí, známého jako Parmazán Boss. S tvrdým postojem a nekompromisním přístupem, je tento drsný týpek ochoten udělat cokoliv, aby ovládl veškerý parmazán ve městě. Parmazán Boss není jen zločinec, je ikonou síly a chuti, jehož srdce bije rytmem vášně pro tento vynikající sýr.

Podíváte-li se na Parmazán Bosse, spatříte muže, který si s vášní a odhodláním kráčí po cestě, kterou si zvolil – cestě k ovládnutí všech lahodných kousků parmazánu ve městě. Připravte se na vzrušující dobrodružství, plné nečekaných zvratů a boje o vůdčí postavení v mafiánském světě parmazánu!

 

Návrhová plocha 1 kopie 4-1

 

 

Parmazán king

 

Vítejte v sýrovém království, kde panuje neohrožený Parmazán King, král všech sýrů! Jeho zámek, vybudovaný z lahodného parmazánu, stojí jako pevnost v srdci sýrové říše. Parmazán King není pouze monarchou, ale i neúnavným dobrodruhem, který se vydává na sýrové výpravy, aby objevil nové chutě a vzácné sýrové poklady pro svoje království.

Svou vůdcovskou autoritou a láskou k sýru Parmazán King inspiruje své poddané k neustálému objevování. Během svých epických výprav prozkoumává vzdálené kouty sýrové říše a ochutnává nové druhy sýrů. S Parmazán Kingem se vydáte na dobrodružnou cestu naplněnou chutěmi, vůní a nekonečnými sýrovými překvapeními, které budou tleskat srdci každého milovníka sýra.

 

Návrhová plocha 1 kopie 4-2

 

Parmazán Superhero

 

V temném sýrovém vesmíru vzdáleném od naší reality se zjevil neuvěřitelný hrdina - Parmazán Superhero! Jeho nadlidskou sílu a nezdolnou odvahu čerpá ze záhadných parmazánových červíků, kteří obývají sýrové hlubiny. Vypadá jako obyčejný člověk, ale jeho srdce pulzuje s energií parmazánu, a když rozepne plášť, odhalí se jeho oslnivý sýrový kostým. Připojte se k Parmazán Superherovi při jeho nekonečných sýrových dobrodružstvích, kde ochraňuje sýrovou spravedlnost a šíří vůni parmazánu do všech koutů sýrového vesmíru

 

Návrhová plocha 1 kopie 4-3

 

 

Parmazán Crunch-Man

 

V sýrovém světě se zjevil nejvíc cool týpek vůbec – Parmazán Crunch-Man! Jeho základním pravidlem je: „Čím víc crunchy, tím lepší!" Parmazán Crunch-Man je nejen super hrdina, ale také  mu nejvíce chutnají červíci crunchy, a také je vždycky připravený sdílet svou vášeň a dobrodružství se svými kámoši.

 

Návrhová plocha 1 kopie 4

Zpět do obchodu