Crunchy Cricket s příchutí RAJČE & BAZALKA 20 g

Moře, Itálie a pizza tyčinky. Přesně tak chutnají marinovaní cvrčci s příchutí rajčat a bazalky. Vyzkoušejte tento snack, který je jako stvořený na párty i na večer k telce, a pochutnejte si na pořádné dávce bílkovin a vitamínů.

Můžeme doručit do:
18.4.2024
Skladem
Kód: 96
125 Kč 111,61 Kč bez DPH
Kategorie: Cvrčci
Hmotnost: 0.02 kg
ZEMĚ PŮVODU: Česká republika
DOBA TRVANLIVOSTI: 9 měsíců od data výroby
ALERGENY: chitin, může obsahovat stopové množství lepku
VÝROBCE: Crunchy s.r.o.
UPOZORNĚNÍ: Může vyvolat alergickou reakci u lidí alergických na mořské plody, korýše a prachové roztoče.
SLOŽENÍ: Cvrček domácí ( Acheta Domesticus ) ( 96 % ), sůl ( 1% ), sušená zelenina ( rajčatový prášek 0,86%, cibule), koření (paprika sladká, paprika pálivá, bazalka 0,06%), glukozový sirup, zahušťovalo E 415, kvasniční extrakt, extrakty koření, přírodní aroma.
SKLADOVÁNÍ: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě a nevystavujte slunečnímu záření
NUTRIČNÍ HODNOTY: Energie: 2009 kJ / 480 kcal Tuky: 30 g - z toho nasycené mastné kyseliny 8,4 g, Bílkoviny 57 g Sacharidy 7 g - z toho cukry 0 g, Sůl 3 g

Kam s nimi vyrazit?

Nálož proteinů a chutí si vás získá. Hodí se jak na večer k fimu, tak na pořádnou túru. 52 % proteinů a zhruba 500 kcal vám dodá to správné množství energie, které budete potřebovat třeba na cestách, abyste překonali své výzvy. Super snack do práce, hospody nebo na oslavu narozenin. Stačí je nasypat do misky a o zábavu máte postaráno. Jsou vhodné i na večerní romantiku. Kde jinde by se asi tak vzalo přísloví, že „i s malým cvrčkem se dá zahrát velké divadlo“?

 

Jak cvrčky jíst?

Cvrčci jsou sušení, podobně jako například sušené maso, a zabalení v krásném pytlíku, který lze jednoduše otevřít, a můžete si je nasypat rovnou do pusy. Nebo si je dáte do misky a budete je křoupat u filmu jako brambůrky. Můžete je také využít ve svých receptech. Nakládejte s nimi stejně jako třeba s oříšky. Udělejte salát a ozdobte jej sušenými cvrčky. Upečte pizzu a posypte ji cvrčky s příchutí rajčat a bazalky. Nebo je zamíchejte do těsta na chléb. Pořád ale platí, že úplně nejlepší jsou jako křupavý snack na hory, výlety či oslavy.

 

Odkud cvrčci pochází?

Cvrčci jsou chováni na certifikovaných farmách, které mají licenci k produkci hmyzu jako potraviny pro lidskou spotřebu. Jde o zdravou nálož živočišných bílkovin. U nás je uvaříme, ochutíme a zabalíme. Vše probíhá pod přísným dohledem veterinární správy a v souladu s vypracovanými postupy systému HACCP. Naše produkty také pravidelně testujeme v akreditovaných laboratořích. Samozřejmostí jsou testy trvanlivosti, mikrobiologické rozbory i testy na těžké kovy.

Zpět do obchodu