Čokoládové lízátko s hmyzem 13 g

Čokoládové lízátko s hmyzem je vyráběné ručně z mléčné čokolády se sušenými červíky. Solení červíci v každém kousku čokolády příjemně zakřupou a sůl podtrhne a zvýrazní její chuť. Kvalita na prvním místě. Čokoládu vyrábíme ručně ve spolupráci s čokoládovnou Janek. Plnou chuť kakaových bobů podtrhne slaná příchuť červíků. 

Momentálně nedostupné
Kód: 69
65 Kč 58,04 Kč bez DPH
Kategorie: Všechny produkty
Hmotnost: 0.013 kg
ZEMĚ PŮVODU: Česká republika
DOBA TRVANLIVOSTI: 12 měsíců od data výroby
ALERGENY: chitin, mléko, sója, může obsahovat stopové množství lepku
DISTRIBUTOR: Crunchy s.r.o.
UPOZORNĚNÍ: chitin, mléko, může obsahovat stopové množství lepku.
SLOŽENÍ: Kakaová hmota (34 %), potemník moučný ( tenebrio molitor), kakaové máslo, sušené mléko, cukr, emulátor: sojový lecitin, aroma: přírodní vanilka.
SKLADOVÁNÍ: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě a nevystavujte slunečnímu záření
NUTRIČNÍ HODNOTY: Energie: 2395 kJ / 575 kcal Tuky: 38 g - z toho nasycené mastné kyseliny 4,7 g, Bílkoviny 7,9 g Sacharidy 49 g - z toho cukry 48 g, Sůl 4 g

LÁSKA PROCHÁZÍ ŽALUDKEM

 

Čokoládové lízátko ve tvaru srdíčka se sušenými červíky je ideální projevem lásky. Nebo taky ne.  Kdo nebude srab a zakousne se do něj, zamiluje se do jeho jemné čokoládové chuti okamžitě. A možná se zamiluje i do vás. Nebo taky ne, bude ječet a pištět a lízátko vám hodí na hlavu - zábava je však zaručena.

 

KVALITA NA PRVNÍM MÍSTĚ

 

Jde nám hodně věcí. Třeba vyrábět výborné červíky. Čokoládovně Janek, jde zase vyrábět skvělou čokoládu. Spojili jsme tedy síly a výsledek je famózní. žádná laciná čokoláda, žádné náhražky, ale kvalita a chuť v každém soustu. Protože když už něco dělat, tak pořádně. 

Zpět do obchodu