Crunchy Crickets s příchutí SLANINA 20 g

Ti nejkřupavější ochucení cvrčci čekají, až je ochutnáte a propadnete jejich slaninové příchuti. Zabalte si je s sebou na výlet nebo do práce a mějte tak po ruce pořádnou nálož bílkovin, která potěší vaše chuťové pohárky. Slaninová příchuť cvrčků je výrazná, takže budete mít pocit, že křoupete opečenou slaninku.

Můžeme doručit do:
25.7.2024
Skladem
Kód: 90
99 Kč 88,39 Kč bez DPH
Kategorie: Cvrčci
Hmotnost: 0.02 kg
ZEMĚ PŮVODU: Česká republika
DOBA TRVANLIVOSTI: 9 měsíců od data výroby
ALERGENY: chitin, může obsahovat stopové množství lepku
VÝROBCE: Crunchy s.r.o.
UPOZORNĚNÍ: Může vyvolat alergickou reakci u lidí alergických na mořské plody, korýše a prachové roztoče.
SLOŽENÍ: Cvrček domácí ( Acheta Domesticus ) ( 96 % ), sůl (1%), dextroza, kukuřičná mouka, aroma: (slaninové: 0,5%, kouřové - obsahující SF 002; SF 005), sušená zelenina, látky zvýrazňující chuť a vůni: E 621,E 635; kvasniční extrakt, barvivo E 160c
SKLADOVÁNÍ: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě a nevystavujte slunečnímu záření
NUTRIČNÍ HODNOTY: Energie: 2042 kJ / 490 kcal Tuky: 30 g - z toho nasycené mastné kyseliny 8,4 g, Bílkoviny 57 g Sacharidy 8 g - z toho cukry 0 g, Sůl 5 g
crunchy crickets slanina2
Tip

KAM S NIMI VYRAZIT?

 

Nálož proteinů a chutí si vás získá. Hodí se jak na večer k filmu, tak na pořádnou túru. 52 % proteinů a zhruba 500 kcal vám dodá to správné množství energie, které budete potřebovat třeba na cestách, abyste překonali své výzvy. Super snack do práce, hospody nebo na oslavu narozenin. Stačí je nasypat do misky a o zábavu máte postaráno. Jsou vhodné i na večerní romantiku. Kde jinde by se asi tak vzalo přísloví, že „i s malým cvrčkem se dá zahrát velké divadlo“?

 

JAK CVRČKY JÍST?

 

Cvrčci jsou sušení, podobně jako například sušené maso, a zabalení v krásném pytlíku, který lze jednoduše otevřít, a můžete si je nasypat rovnou do pusy. Nebo si je dáte do misky a budete je křoupat u filmu jako brambůrky. Můžete je také využít ve svých receptech. Nakládejte s nimi stejně jako třeba s oříšky. Udělejte salát a ozdobte jej sušenými cvrčky. Upečte pizzu a posypte ji slaninovými cvrčky. Nebo je zamíchejte do těsta na chléb. Pořád ale platí, že úplně nejlepší jsou jako křupavý snack na hory, výlety či oslavy.

 

ODKUD CVRČCI POCHÁZÍ?

 

Cvrčci jsou chováni na certifikovaných farmách, které mají licenci k produkci hmyzu jako potraviny pro lidskou spotřebu. Jde o zdravou nálož živočišných bílkovin. U nás je uvaříme, ochutíme a zabalíme. Vše probíhá pod přísným dohledem veterinární správy a v souladu s vypracovanými postupy systému HACCP. Naše produkty také pravidelně testujeme v akreditovaných laboratořích. Samozřejmostí jsou testy trvanlivosti, mikrobiologické rozbory i testy na těžké kovy.

 

Produkty

nejoblíbenější příchuť

chuť slaniny

krásně křupavé

Zaměřujeme se na budoucnost!

Hmyz je často označován jako potravina budoucnosti z několika klíčových důvodů, které souvisejí s udržitelností, výživovou hodnotou a ekologickými přínosy.

Udržitelnost

Produkce hmyzu vyžaduje výrazně méně zdrojů ve srovnání s tradičními hospodářskými zvířaty. Hmyz potřebuje méně krmiva, vody a prostoru a má nižší emise skleníkových plynů. Například produkce kilogramu hmyzích bílkovin vyžaduje jen zlomek vody a krmiva potřebného pro produkci kilogramu hovězího masa.

Vysoká výživová hodnota

Hmyz je bohatý na vysoce kvalitní bílkoviny, esenciální aminokyseliny, zdravé tuky, vitamíny jako B12 a minerály jako železo a zinek. Díky tomu může hmyz přispět k bohatší a vyváženější stravě. V neposlední řadě hmyz obsahuje vlákninu, prospěšnou pro naše střeva. U cvrčků je obsah bílkovin až 60 % z obsahu těla. U červíků se obsah bílkovin pohybuje okolo 50 %.

Rychlý růst a efektivní konverze krmiva

Hmyz má vysokou míru růstu a účinně konvertuje krmivo na tělesnou hmotu. Například cvrčci potřebují jen asi 1,7 kg krmiva na výrobu 1 kg hmyzích bílkovin, zatímco skot může potřebovat až 8 kg krmiva na výrobu stejného množství hovězích bílkovin.

Obal
Červíci a cvrčci

Červíci a cvrčci

Chrupavé pochutiny z hmyzu, které jsou vhodné jako zdravá svačina kdykoliv během dne, při výletu do hor, na kolo, nebo všude, kde chceš rychle doplnit energii. Navíc je s nimi legrace, takže se hodí na párty a oslavy, kde máš o zábavu na hodinu postaráno.

Proteinové tyčinky

Proteinové tyčinky

Vyrobené z hmyzích bílkovin, ideální jako zdravý snack nebo doplněk stravy po fyzické aktivitě. Tyčinky Crunchy jsou bez stabilizátorů, barviv, éček a namísto cukru je v nich čekankový sirup.

Proteinové chipsy

Proteinové chipsy

Hrachové chipsy Crunchy s hmyzí moučkou jsou inovativním produktem, který spojuje výhody rostlinných a živočišných zdrojů bílkovin v chutné a křupavé formě. Jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají zdravý, výživný snack.

Hmyzí moučka

Hmyzí moučka

Použitelná pro pečení a vaření, přidává pokrmům extra bílkoviny a nutriční hodnoty.

Zpět do obchodu